מכון שיזוף שיזוף בהתזה
הצרת היקפים הצרת היקפים
הסרת שיער הסרת שיער לצמיתות

ייבוא מוצרי קוסמטיקה

ייבוא מוצרי קוסמטיקהייבוא מוצרי קוסמטיקה, מדבר בעיקר על אישור ממשרד הבריאות. אם רוצים להניע הליך זה, ללא אישור לא יהיה ניתן לקבל את המשך הפעולה. משרד הבריאות עורך בדיקות וכך למעשה מוודא כי המוצרים מיובאים מהארץ והמוצרים אכן חדשים. כמו כן נבדקים גם חומרי הגלם לרבות סטנדרטים שאינם מותרים לרבות עיסוק בבעלי חיים. סטנדרטים בטיחותיים ויעילים. איכות מרכיבים של מוצרים לרבות היבטים טכניים של המוצר כפי שהם מיובאים מהמדינה ממנה הם מגיעים. גם שימוש ביכולות היצרן להעביר מידע חשובים לא פחות וזו למעשה דרך ראשית לדעת אם המוצר אכן לא עבר ניסוי על בעלי חיים.


לייבא ממדינות אחרות- סין

סין היא מדינה שאפשר לקחת אותה כרעיון מסחר. למעשה ניתן לייבא משם לא מעט דברים. המסחר החל עימה בשנת 1992 מעט לפני ביסוס היחסים הדיפלומטיים. בעשרים השנים האחרונות הביאו שינוי חד בכלכלה. לצד מפעלים, יוזמות פרטיות, דרישות של שוק, צצו לא מעט אפשריות וכך למעשה הלך והתפתח השוק באשר הוא. נוכח העובדה והרצון הנ"ל, הפכה סין וחברה לארגון הסחר העולמי. המוצרים שניתן לייבא מסין הינם מוצרים מרובים. למעשה מדברים על רשימה של קוסמטיקה לצד לא מעט אפשריות לרבות מוצרים דנטאליים, מוצרי בריאות, אופנה וכל דרישה לייצר חיים אחרים. עליית הייבוא מסין, הביאה איתה לא מעט אפשרויות והעולם עד לכך. למעשה מדברים על ייבוא של מוצרים בעלות זולה, עלות של מוצרי קוסמטיקה הנחשבים יקרים ביותר בארץ ומכאן שהייבוא מסין הופך זול ומאפשר לכל דורש את השימוש. עלות נמוכה, זו למעשה הסיבה של ההשגה ומכאן שרוב המדינות אינן מביאות תכנון וייצור גדול של אספקה נרחבת ומכאן שלא מעט דורשים סחר מיפן ובפרט כאשר מדברים על איפור, קוסמטיקה ואפשריות עסקיות שעלותן זולה.

כיצד לברור סחורות מעבר לים

אם אתם תרים אחר ענייני קוסמטיקה, ראוי להגיע אל המדינה ולפגוש את ההנהלה ואת המפעל בו תרצו לייצר רכישה. אחר כך יש לאמוד את רמת הטכניות ותפעול המפעל המייצר. בהמשך רצוי ביותר לבדוק תקנות ודרישות של עבודה על פי חוקים. בין היתר, יש לברור המלצות מאנשים שכבר רכשו במקום ולקבוע בו זמנית את כושר והצלחתו של הייצור.


| ייבוא מוצרי קוסמטיקה || מוצרי קוסמטיקה |
* שם:
* מייל:
טלפון:
* מייל:
נושא הפנייה:
Captcha

מרכז האסתטיקה והשיזוף בהתזה

רחוב אליהו 15 בית צורי רמת אביב ג'  תל אביב • ימים א-ה 20:00 - 09:00 ויום ו' 08:00-16:00 ערבי חג עד: 15:00  טל: 03-7444401

 

+googleyoutubeFacebook


נקסט מדיה, בניית אתרים לעסקים