מכון שיזוף שיזוף בהתזה
הצרת היקפים הצרת היקפים
הסרת שיער הסרת שיער לצמיתות

מיטות שיזוף

מיטות שיזוףלקבלת מראה שזוף, ספורטיבי ורענן, תוך הקפדה על איכות ושמירה על בריאות העור.

המרכז המקצועי והוותיק בישראל, מתחדש בציוד עדכני ושומר על בקרת איכות גבוהה ביותר, מאפשר לך קבלת תוצאות מהירות, ללא התפשרות על רמת ציוד ותחזוקה של כל מיטת שיזוף.

התקשר/י עוד היום לקבלת פרטים מצוות מקצועי ואדיב שישמח לאפשר גם לך מראה שזוף במהירות האור...
 
בשנת 1923, לאחר הפלגה מפריס לקאן ביאכטה של הדוכס מולינגטון,  הופיעה קוקו שאנל בעור שזוף עקב מיטת שיזוף, מראה שלא היה מקובל באותה עת . הופעתה  השזופה בפומבי נחשבת לתחילתה של אופנת השיזוף.

ב SUNBODY רמת אביב ג', הצלחנו להגשים את חווית השיזוף ברמה העולמית הגבוהה ביותר. בכניסתכם למרכז שלנו ברמת אביב ג', תבצעו "קפיצה קטנה לחו"ל".

אנו הנציגים של חברת Sportarredo SPA, האיטלקית, בישראל ומעניקים לקהל הרחב שרותי שיזוף איכותיים במבחר מכונות השיזוף המובילות, מסוגים שונים.

תמצאו שילוב של טכנולוגיות קיימות שונות, מכשירי שיזוף בעמידה ובשכיבה מסוגים שונים ואנו מבטיחים לכם שרמת התחזוקה, האחריות וכמובן החלפת הנורות אינה ניתנת לתחרות.

רבים ניסו לחקות את הצלחתנו במהלך השנים, לפתות את הלקוחות במחירים נמוכים ולנצל את חוסר הידע הקיים.

קיצורי הדרך וניסיונות לחסוך בתחזוקה השוטפת ואי החלפת הציוד והנורות בכדי לעמוד במחירים הנמוכים, הכשילו וגרמו לכניסה ויציאה של מתחרים זמניים לעיתים קרובות.

גישתנו הרצינית והראיה לטווח ארוך מבלי לזלזל ולו לדקה בשרות והאיכות לאף לקוח,  היא סוד הצלחתנו והיא בלבד הסוד אותו קשה כל כך להעתיק. 

כתבו עלינו - לחץ כאן

 

מיטת שיזוף

סרטון הסבר על מיטות שיזוף ושיזוף בעמידה

 

מכון התקנים12ce

| מיטות שיזוף || מיטת שיזוף || מכונות שיזוף בעמידה |
* שם:
* מייל:
טלפון:
* מייל:
נושא הפנייה:
Captcha

מרכז האסתטיקה והשיזוף בהתזה

רחוב אליהו 15 בית צורי רמת אביב ג'  תל אביב • ימים א-ה 20:00 - 09:00 ויום ו' 08:00-16:00 ערבי חג עד: 15:00  טל: 03-7444401

 

+googleyoutubeFacebook


נקסט מדיה, בניית אתרים לעסקים