מכון שיזוף שיזוף בהתזה
הצרת היקפים הצרת היקפים
הסרת שיער הסרת שיער לצמיתות

הצרת היקפים על כל המשתמע מכך

הצרת היקפים על כל המשתמע מכך

מוסס חייה של האישה הוא להצר את היקפיה לאחר לידה או כתוצאה מעלייה במשקל. יש לא מעט נשים שתעדנה על הרצון לחזור למידותיהן הישנות. האם זה אפשרי? מהו הליך של הצרת היקפים ומה ידרוש מכם? אספנו עבורכם כמה שאלות ותשובות בהקשר להצרת היקפים על כל המשתמע מכך. השוק מציע כמה סוגים אשר יכולים להעניק הצרת היקפים. במאמר הבא נעסוק בעיקר בנישה של הצרת ההיקפים באזור הבטן.

על חלום ועל מציאות – הצרת היקפים בבטן

זה לא נשמע כמו  חלום. למעשה מדברים על טכנולוגיות חוזרות ונשנות של הצרת היקפים. הצרת היקפים והמסת שומן בשיטת גלי רדיו הינה שיטה אחת המדברת על  עיסוי לימפטי המשחרר את הרעלים ומוציא אותם מהגוף במספר טיפולים. כך למעשה רואים תוצאות במהירות האור.

כיצד פועל הליך בפועל?

העור מקיים שלוש שכבות עיקריות של תאים המאפשרים לגונן על העור מפני חום או קור. היכולת להזיק לעור לא מתרחשת נוכח העבודה כי מגוננים עליו סיבי קולוגן, אפידרמס וכל מה ששומר על אלסטיות וגמישות העור בפועל. השכבה השנייה היא המזינה דם לעור ויש שכבה המכילה גם תאי שומן. השכבה השלישית היא העיקרית ולשם למעשה מובלים גלי הרדיו. גלי הרדיו מצליחים לשחרר את תאי השומן בעזרת חימום וכך למעשה ממיסים את תכולת תאי השומן המיותרים בגוף. כמו כן לכל הדברים מצטרפים העיסויים אשר מסייעים לשחרר רעלים מהמערכת באמצעות שתן, הזעה וכל השאר. חשוב לציין כי הדברים הללו לא גורמים לנזק והרעלים יוצאים באופן תקין.

כמה טיפולים ידרשו בפועל?

על מנת שיהיה ניתן להמיס את השומן בבטן, ראוי לבצע אבחון נכון ותיאום ציפיות מראש. כך למעשה מדברים בין המטפל למטופל. טיפול ראשון יאבחן את כל שאר הטיפולים אשר יידרשו בפועל. הצרת ההיקפים תתרחש על פי 5 ס"מ ועד 10 ס"מ הכול על מנת להשלים את פעולת המיצוק והחיטוב באזור. מספר הטיפולים המומלץ הינו בין 5 לעשר טיפולים ואפילו יותר. הכול תלוי לאחר אבחון. מיותר לציין כי ראוי לוודא כי המצב הבריאותי תקין ואין לחץ דם גבוה למטופלת או למטופל. גם עניין של לקיחת תרופות באופן קבוע חשוב. מיותר לציין כי אנשים עם חשש לגידולים שפירים ייבדקו בהתאם ורק לאחר אבחון נכון יתרחש  הטיפול אם בכלל. הרצון העיקרי הוא להשיג את התוצאה הטובה ביותר נוכח כל השאר.


| הצרת היקפים |
* שם:
* מייל:
טלפון:
* מייל:
נושא הפנייה:
Captcha

מרכז האסתטיקה והשיזוף בהתזה

רחוב אליהו 15 בית צורי רמת אביב ג'  תל אביב • ימים א-ה 20:00 - 09:00 ויום ו' 08:00-16:00 ערבי חג עד: 15:00  טל: 03-7444401

 

+googleyoutubeFacebook


נקסט מדיה, בניית אתרים לעסקים