מכון שיזוף שיזוף בהתזה
הצרת היקפים הצרת היקפים
הסרת שיער הסרת שיער לצמיתות

הצרת היקפים

הצרת היקפיםכולן חושקות בבטן חטובה והיקף מותן מדהימה. האם ניתן להשיג את תוצאות החיטוב? מה כרוך באותו הליך של הצרת היקפים? מה קורה לאחר הרזייה או לידה. חלומן של לא מעט נשים בא לידי ביטוי בבטן מדהימה ובעיקר בהיקפים צרים יותר. מה הקשר בין גנטיקה לבין הליך הרזייה? האם ניתן להשיג בכל מחיר את התוצאה? הכול תלוי בכמה וכמה פרמטרים שעליהם נדבר במאמר שלפניכם.

הקשר בין בטן שטוחה לאותו צלוליט

יש לא מעט שיטות בשוק הפתוח, הן משאירות מאחור צלוליט ומעניקות בטן שטוחה והצרת ההיקפים מהיקף של 100 ל90 וכד'. המראה המושלם יכול להתרחש רק לאחר סילוק הבעיות הללו הבאות לידי ביטוי בהיקף רחב או אפילו בצלוליט בלתי ניתן לפשרות. השומן תת עורי נמצא שם והוא לא יכול להיעלם בפעילות רגילה אלא אם תפלשו אליו ותשאירו אותו הרבה מאחור. למעשה הפרידה מצלוליט באה לידי ביטוי בקללה שלא מעט נשים הרוצות להשאירו הרבה מאחור. האם זו קללה רובצת? צלוליט הינו הליך שכיח והוא חלק מהרצון להצר היקפים וללבוש את הבגד הישן- זה שאהבתן הרבה לפני שילדתן את ילדכם הראשון. בעוד שכבת צלוליט חוסמת את מעבר הדם, המראה שנראה הינו כקליפות תפוז הנגרמות מחוסר יכולת לנקז פסולת של הגוף וכך למעשה להיפטר מהשומן הגורם להיקפים גדולים.

פעילות אירובית ודיאטה

כאשר מדברים על הצרת היקפים, פעילות ודיאטה הם המרכיב המנצח ביותר להשגת המטרה. כאמור, רוב האנשים מתעקשים לבצע הצרת היקפים ביודעין כי הם יכולים לאכול הכול מהכול. האומנם? ביחס לצלוליט ששם התזונה איננה קשורה ויש לסלק נזק שכבר נגרם ואין להשיבו אלא עם חדירה פולשנית מעט, מגיחה הפעילות הספורטיבית ומעניקה תוצאות מושלמות להליך של הצרת היקפים באמצעות מכשיר מתקדם ביותר. הצרת היקפים על ידי המסת שומן בעוד התזונה והפעילות הגופנית מסייעות למצק את העור ולהשאיר את הבעיה הרבה מאחור.

סילוק צלוליט והצרת היקפים

הכול ניתן לביצוע. הקדמה מעניקה מכשור חדשני המסלק באמצעות עיסוי את הצלוליט ומאידך, מסייע לנקות אתה גוף ולהיפטר מגושים המסרבים לעזוב. בו זמנית מתרחשת המסת שומן והדם מסלק את הרעלים מהגוף. כך למעשה הופך העור חלק ומאידך באמצעות הפעילות והתזונה הנכונה, אפשר להגיע לתוצאות מדהימות של הצרת היקפים בשיטה משולבת. בסיכום דבר, ראוי לציין כי עידן היופי מעניק שילוב בין טכנולוגיה ישנה לבין חדשה והכול על מנת שיהיה ניתן להגשים את החלום.


| שאיבת שומן || הסרת צלולויט || הצרת היקפים |
* שם:
* מייל:
טלפון:
* מייל:
נושא הפנייה:
Captcha

מרכז האסתטיקה והשיזוף בהתזה

רחוב אליהו 15 בית צורי רמת אביב ג'  תל אביב • ימים א-ה 20:00 - 09:00 ויום ו' 08:00-16:00 ערבי חג עד: 15:00  טל: 03-7444401

 

+googleyoutubeFacebook


נקסט מדיה, בניית אתרים לעסקים