מכון שיזוף שיזוף בהתזה
הצרת היקפים הצרת היקפים
הסרת שיער הסרת שיער לצמיתות

שיזוף בהתזה מקצועית

בעקבות השינויים שחלו בשנים האחרונות בתעשיית האופנה, רבות מגלות עניין בנושא שיזוף בהתזה- שיזוף המאפשר לרבות להיראות יפות תוך זמן קצר. בשנים האחרונות ניתן לראות לא מעט נשים אשר אימצו את המראה השזוף באמצעות שיזוף בהתזה. במקום לבלות שעות ארוכות בים ניתן לראות תוצאות במהירות.

לשאלה כיצד ניתן לראות תוצאות מהירות- התשובה היא באמצעות שימוש באקדח שיזוף המאפשר לראות את התוצאות במהירות. אותן נשים יכולות להשיג את המראה השזוף באמצעות חומר הכולל מרכיב ייחודי בשם DHA- כאשר הוא בא במגע עם העור נוצר השינוי בעור. אותן נשים יכולות להירגע כי החומר מאושר על ידי משרד הבריאות האמריקאי.

מי קהל היעד של שיזוף בהתזה

לשאלה מי קהל היעד של השיזוף נדמה כי התשובה היא כולם. אם הזכרנו קודם את העובדה כי נשים בעיקר עושות שימוש בשיזוף, הרי כיום ניתן לראות גם גברים עושים שימוש בשיטת שיזוף הנחשבת לייחודית. כפי שהזכרנו, יתרונה המרכזי של שיטה זו באה לידי ביטוי בעובדה כי אין צורך לבלות שעות רבות בחוף הים על מנת לקבל את אותו גוון חום אלא פשוט לחכות ולקבל את הגוון במקום מקצועי.

מה חשוב לעשות לפני הטיפול

לפני הטיפול חשוב מאדל להיערך בצורה המתאימה ביותר על מנת לתרום להצלחה מלאה. היערכות מתאימה תסייע בהנאה מטיפול.

היות ומדובר בטיפול הכולל שימוש בחומרים שונים, חשוב מאד להיערך לטיפול בצורה המתאימה. דרך אחת היא שימוש בפילינג המסייע בהסרה של תאי עור מתים. כמו כן, חשוב מאד לא למרוח קרם גוף וכן להגיע לטיפול בבגדים רחבים ולא בבגדים צמודים. לאחר הטיפול חשוב מאד לא לבוא במגע עם מים כשמונה שעות וכן להימנע מהזעה.

כמה זמן ניתן ליהנות מהשיזוף

אחת השאלות החשובות ביותר בעת הטיפול היא כמה זמן ניתן ליהנות מהשיזוף- התשובה היא כי ניתן ליהנות מהשיזוף במשך קצת יותר משבוע ימים, אך תלוי ביכולת הספיגה של העור המשתנה מאדם לאדם. על מנת להצליח בטיפול חשוב מאד להישמע להוראות על מנת שיהיה ניתן לראות תוצאות כמה שיותר.


| שיזוף בהתזה |
* שם:
* מייל:
טלפון:
* מייל:
נושא הפנייה:
Captcha

מרכז האסתטיקה והשיזוף בהתזה

רחוב אליהו 15 בית צורי רמת אביב ג'  תל אביב • ימים א-ה 20:00 - 09:00 ויום ו' 08:00-16:00 ערבי חג עד: 15:00  טל: 03-7444401

 

+googleyoutubeFacebook


נקסט מדיה, בניית אתרים לעסקים