מכון שיזוף שיזוף בהתזה
הצרת היקפים הצרת היקפים
הסרת שיער הסרת שיער לצמיתות

שיזוף בהתזה

מכונות שיזוף בהתזהמהו שיזוף בהתזה? השיטה היא בעצם שיטה בטוחה אשר הגיע על מנת להגן על הגוף מפני שיזוף שאיננו מבוקר יתר על המידה. השיזוף אשר מעניק את המראה המושלם ביותר, בא לידי ביטוי ביצירת גוון מדהים במהירות ובעיקר בבריאות ראויה לציון. השיזוף מאפשר את כל האפשרויות הבטוחות והוא בא לידי ביטוי באמצעות טורבינת אוויר או אקדח שיזוף מיוחד אשר מעביר לחץ אויר המאפשר שיזוף אחיד תוך לא יותר מכמה דקות.

כיצד מתרחש השיזוף ומהו החומר בפועל?

החומר המאפשר שיזוף בא לידי ביטוי בתמיסה המרכיבה סוכר תלת פחמני. באמצעות תמיסה זו ותמציות הצמחים האיכותיות, ניתן לייצב את תאי העור ולהעניק ניחוח מושלם לצד שינוי בגוון העור. החומר מאושר על ידי תו תקן האמריקאי ומכאן שהוא מורשה למכירה ושימוש. השיזוף מיועד בפועל כפתרון מושלם לכל מי שרוצה לראות תוצרים של שיזוף מושלם בעל גוון עמוק ויפה. הרצון לשמור על הבריאות ולא להיחשף לשמש, בא לידי ביטוי באמצעות התזה קלה בשיזוף. כך למעשה לא מסכנים את הגוף מיטות השיזוף ומקבלים תוצר של שיזוף יפה ובריא בו זמנית. הגוון המהמם עונה על כל הציפיות מעל לכל ספק. לפני ההתזה יש לבצע קילוף עדים של תאי עור באמצעות גרגרים. אין למרוח קרם גוף ולא להגיע בבגדים שאינם נוחים.

מה לעשות לאחר הטיפול

לאחר התזה שכזו, ראוי שלא להתקלח שמונה שעות ולהימנע מפעילות של ספורט או הזעת יתר. יש למרוח את הגוף בשמן גוף או קרם ישירות לאחר המקלחת. נוכח השיזוף ראוי לציין כי הוא אחיד ומעניק את האחידות אם תשתמשו בהוראות הנכונות לפני הטיפול ואחריו. חשוב לציין כי גם כאן המיומנות חשובה ביותר ועל מנת להשיג תוצרים מקסימאליים יש לבחור תמיסות טובות המכילות הגנה מרבית מקרינה. השיזוף לרוב מחזיק עשרה ימים והכול תלוי בספיגת העור בפועל. כל אדם וההרגל שלו לחומר. יש להקשיב להוראות של לפני ואחרי ולהתמיד בטיפול בכדי להחזיק לאורך זמן. השיזוף לרבות העמידות שלו, תחזקנה מעמד על פי ההתמדה. בסיכום דבר, ראוי לבצע התזה רק במקומות מורשים לכך ולא במקומות המתיימרים לספק שירות זה. כמו כן, אין לבצע שיזוף בהתזה עם חומרים שאינם משיגים את תו התקן הנדרש. זאת על מנת להשיג את התוצאה ואף להצליח ולהשיג תוצאה שתישאר בריאה לצד יפה לאורך הזמן. בסיכום דבר? התזה עדיפה על מכונות השיזוף העלולות להתגלות כמסוכנות ביותר.


| מכונת שיזוף בהתזה || שיזוף בהתזה |
* שם:
* מייל:
טלפון:
* מייל:
נושא הפנייה:
Captcha

מרכז האסתטיקה והשיזוף בהתזה

רחוב אליהו 15 בית צורי רמת אביב ג'  תל אביב • ימים א-ה 20:00 - 09:00 ויום ו' 08:00-16:00 ערבי חג עד: 15:00  טל: 03-7444401

 

+googleyoutubeFacebook


נקסט מדיה, בניית אתרים לעסקים